O nas

P&O Apartments S.L.

Jesteśmy firmą od wielu lat zajmującą sprzedażą i wynajmem nieruchomości w Hiszpanii na słonecznym wybrzeżu Costa Del Sol.

Posiadamy biuro w Marbelli na głównej ulicy Ricardo Soriano 55 oraz biuro w Warszawie.

Specjalizujemy się w sprzedaży i wynajmie nieruchomości w rejonie Costa Del Sol. Współpracujemy z kilkudziesięcioma agencjami i agentami, posiadamy więc w ofercie nieruchomości nie tylko z naszej bazy, ale również z większości lokalnych agencji. W ofercie posiadamy ponad 22.000 nieruchomości na Costa Del Sol.

W naszym biurze zapoznacie się Państwo z dostępną ofertą. Zanim wybierzemy się na oglądanie nieruchomości, ofertę i zdjęcia nieruchomości obejrzycie na dużych TV zawieszonych na ścianie. Zapoznamy Państwa z warunkami zakupu nieruchomości na hiszpańskim rynku, wyrobimy dla Państwa niezbędne dokumenty w lokalnych urzędach, umówimy spotkanie z prawnikiem, zorganizujemy kredyt, jeśli takowego będziecie potrzebowali. Jeśli chcecie, zorganizujemy zwiedzanie okolicy, pokażemy najlepsze restauracji, atrakcje turystyczne, zorganizujemy prywatny pokaz flamenco, przejażdżkę luksusowym jachtem motorowym w Puerto Banus.

Nie trać czasu na szukanie ofert w kilku agencjach naraz. U nas znajdziesz większość ofert dostępnych na tutejszym rynku!

Jeśli zainteresowani jesteście zakupem nieruchomości W Hiszpanii na Costa Del Sol, zapraszamy. Posiadamy w ofercie wiele ciekawych, wyselekcjonowanych ofert. Jeśli poszukujecie czegoś wyjątkowego, nie wahajcie się z nami skontaktować, a postaramy się pomóc w zalezieniu odpowiedniej oferty. Na miejscu współpracujemy z szeregiem agentów, którzy są do Państwa i naszej dyspozycji. Szczególnie w dobie obecnego kryzysu na rynku nieruchomości w Hiszpanii, warto zainteresować się zakupem nieruchomości, sezon trwa tutaj cały rok.

Oferujemy

  • Wyszukiwanie ofert spełniających Państwa kryteria,
  • zakwaterowanie w czasie kiedy przyjedziecie Państwo osobiście obejrzeć przedstawione oferty,
  • ekspertyzę techniczną nieruchomości i budynku,
  • opiekę prawną i notarialną
  • wszelkiego typu usługi remontowe, adaptacyjne, renowacyjne.

 

Jeśli natomiast jesteście już szczęśliwcami i posiadacie swój własny apartament lub willę na Costa Del Sol, zapraszamy do współpracy, możemy zająć się pośrednictwem w wynajmie, jak również bezpośrednią obsługą nieruchomości.

P&O Apartments – Nowa jakość w zarządzaniu i reklamie twojej wakacyjnej nieruchomości. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać więcej informacji…