Wyszukiwarka nieruchomości

Prowincja
Miasto
Rodzaj nieruchomości
Cena
1000,0055001000,00
Sypialnie
0315
Łazienki
02000

Numer referencyjny: R3643751

Willa in Nueva Andalucía, Costa del Sol, Málaga

Nueva Andalucía

(Nueva Andalucía,

Malaga)

Cena: 11,950,000.00 €

Sypialnie: 8

Łazienki: 9

Powierzchnia: 2000 m2

Opis nieruchomości

w Nowej Andaluzji. Usytuowany na końcu zaułku, wspaniały podjazd, w którym znajdują się hojne ogrody, a następnie piękny porte-cochère, który prowadzi do willi o powierzchni 1 700 m2. Dwukondygnacyjny korytarz z widokiem na główne pomieszczenia mieszkalne otwiera się na piękny ogród z trawy bermudzkiej i basen z unikalnymi panoramicznymi widokami na morze i góry.

Na zewnątrz znajduje się ogromny zadaszony taras z kilkoma różnymi miejscami do siedzenia i spożywania posiłków – idealne środowisko do relaksu! Podgrzewany basen słonowodny ze wspaniałą kaskadą skalną jest wyposażony w altanę z zewnętrzną kuchnią i miejscem do grillowania. Głównym punktem centralnym tej nieruchomości jest otwarta galeria z dwiema bibliotekami z widokiem na salon z podwójnym sufitem, który prowadzi do dużej i przestronnej kuchni wiejskiej z najnowszym wyposażeniem, której towarzyszy piękna jadalnia.

Na parterze znajduje się również przestronny salon z czterema sypialniami z łazienkami, które prowadzą do głównej sypialni, oferującej elegancką garderobę i wspaniałą łazienkę z jednym z najlepszych panoramicznych widoków na Costa del Sol. Na niższym poziomie znajduje się obszerna sala rozrywkowa, sala bilardowa i kinowa, a także dwie sypialnie z łazienkami i salonik dla personelu. Obiekt posiada 11-samochodowy garaż, strefę spa z krytym basenem, saunę i łaźnię turecką oraz w pełni wyposażoną siłownię.

Nieruchomość oferuje również takie cechy jak: 40-centymetrowe ściany z podwójną izolacją, elektryczne ogrzewanie podłogowe w łazienkach, wodne ogrzewanie podłogowe na całej pozostałej części nieruchomości, stolarka klasy mistrzowskiej, system oczyszczania wody, podwójnie szklane okna ochronne, panele słoneczne, domotyka, wbudowany system nagłośnienia, system bezpieczeństwa oraz standardowe pomieszczenie kontrolne.

Udogodnienia

Okolica:
W pobliżu Golf, W pobliżu Port, Blisko miasta, W pobliżu szkół
Orientacja:
Południowo-Wschodni
Stan:
Dobry
Basen:
Prywatny
Parking:
Prywatny
Bezpieczeństwo:
Domofon, System alarmowy, 24 godzinna ochrona
Ogród:
Prywatny
Kuchnia:
W pełni wyposażony
Meble:
W pełni umeblowane, Opcjonalne
Chłodzenie/ogrzewanie:
Klimatyzacja, Centralne ogrzewanie, Kominek, Ogrzewanie podłogowe
Opis lokalu:
Zadaszony taras, Garderoby, Prywatny taras, Sala gimnastyczna, Kort tenisowy, Przechowalnia, Pomieszczenie gospodarcze, Marmurowe podłogi, Jacuzzi, Grill, Podwójne szyby